×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Jak je to rychlé Časté dotazy Kontakt O nás

Půjčka v hotovosti? I ta se dá sehnat

Půjčka v hotovosti? I ta se dá sehnat

Zejména nebankovní věřitelé dnes lákají především na rychlost. Snaží se oslnit zákazníky tím, že jim peníze pošlou na účet i do 15 minut od odeslání žádosti. Jenže co si počít v případě, kdy účet v bance nemáte nebo prostě z jiného důvodu potřebujete peníze v hotovosti? Pro takové situace jsou tu hotovostní půjčky.

Na trhu jich nenajdete mnoho, ale každopádně existují. A kromě rychlosti, kterou prostě nemohou konkurovat půjčkám na účet, nabízí všechny výhody moderních úvěrů.

Proč může někdo chtít úvěr v hotovosti?

Jestli vás tato situace potkala, pak to jistě velmi dobře chápete. V opačném případě vám nastíníme tři modelové příklady:

Nemáte v blízkém okolí bankomat. K čemu vám na účtu budou peníze, které potřebujete dostat v papírové podobě, když nikde v okolí není bankomat? Ne každý si může částku vybrat v nedalekém bankomatu. A pokud zrovna nebude mít v příštích dnech cestu do města, může pro něj být lepší hotovostní půjčka.

Nevlastníte účet: Lidí bez bankovního účtu je sice málo, ovšem existují. Nejsou to vždy jen důchodci, i když mohou být, a i ti samozřejmě občas potřebují půjčku.

Chcete podepsat smlouvu osobně: Nejste si jistí, na co si dát při podpisu smlouvy pozor a co znamenají různé věci v ní zmíněné? Domluvte si osobní schůzku, zástupce firmy vám vše vysvětlí, až pak smlouvu podepíšete a rovnou dostanete peníze.

Jak probíhá hotovostní půjčka?

Peníze dostanete na ruku, ovšem požádat o ně můžete standardní rychlou cestou online, jak dnes bývá zvykem. Vyplníte formulář a bez dlouhého zdržování odešlete žádost. Věřitel vás pak kontaktuje a domluví se na osobním setkání. Například některé společnosti nabízí hotovostní půjčky s doručením peněz přímo k vám domů.

Hotovostní půjčka je záležitostí několika hodin. Záleží, jak daleko to k vám kurýr má a také na vašich požadavcích. Lze si totiž domluvit i schůzku v brzkých ranních nebo pozdních večerních hodinách, až přijdete z práce. Kurýr s vámi vše v klidu probere a oproti podepsané smlouvě vám potom dá peníze na ruku.

I splátky probíhají v hotovosti

Podobně jsou vyřešeny splátky. Hotovostní úvěry jsou uzpůsobené lidem, kteří nemají účet v bance, proto je vymyšlený také jiný princip splácení než pravidelné zasílání peněz. Pro každou splátku si k vám domů osobně přijede kurýr. Díky tomu se vám navíc nestane, že by vám půjčka úplně vypadla z hlavy a zapomněli jste na splátku.

Ostatní výhody zůstávají

I v případě hotovostních půjček existují společnosti, které neprověřují Centrální registr dlužníků, NRKI, BRKI a SOLUS. Požadují pouze plnoletost a trvalý pobyt na území ČR, dívá se do registru exekucí a registru insolvencí. Nevyžadují nesmyslné příjmy ve výši 20 000 korun měsíčně, obvykle postačí trvalý příjem, klidně může jít o důchod či peněžitou podporu v mateřství. Další výhody hotovostních půjček naleznete v článku o výhodách hotovostních půjček .

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

od 1 000 Kč
do 20 000 Kč

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Nejzajímavější čtení z blogu

Zadejte svůj email a každý pátek vám
pošleme vybrané články ze světa financí

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!

Napište své telefonní číslo, zavoláme Vám zpět.
+420 
Zavoláme ihned

Nejnovější

Výhody a nevýhody krátkodobých půjček
3.07.2019
Krátkodobé půjčky
Rychlá půjčka
Půjčka v hotovosti? I ta se dá sehnat
3.07.2019
Hotovostní půjčky
Bojíte se, že nedostanete půjčku? Zjistěte to skrze následující otázky!
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Rychlá půjčka
Jaké půjčky jsou dnes oblíbené?
28.05.2019
Domácí rozpočet
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Jakou půjčku může v ČR dostat cizinec?
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Kde vzít peníze na dovolenou? Zapomeňte na nevýhodné půjčky
24.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Online půjčka
Rychlá půjčka
Proč jsou rychlé online půjčky takovým fenoménem?
24.05.2019
Online půjčka
Rychlá půjčka
Jak získat půjčku do 24 hodin?
24.05.2019
Rychlá půjčka
Rychlá SMS půjčka