×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Jak je to rychlé Časté dotazy Kontakt

Nebankovní půjčky ihned na účet

Nebankovní půjčky ihned na účet

Finanční experti doporučují držet si trvalou rezervu pro případ nenadále nepříznivé situace. Havarované auto, porouchaný velký domácí spotřebič, zpožděná výplata patří mezi často zmiňované negativní okolnosti. Rodinný rozpočet také často naruší úhrady kroužků, školních akcí, výlety nebo pořízení speciálního vybavení. S napnutým rozpočtem je těžké naspořit vyšší částku, která by dotovala další výdaje. Momentální nedostatek hotovosti pak dokáže vzbudit nepříjemný stres.

Mimořádné výdaje se netýkají jen rodin. Živnostníci se navíc často setkávají s pozdními platbami za realizovanou práci. Dlouhé termíny úhrad klientů je dostávají do prekérní situace. Fiktivními penězi těžko uhradí za odebraný materiál, nájem prostor, provoz a spotřebu auta nebo mzdu zaměstnanců. Živnostníci musí platit včas. Bez vlastního zavinění se dostávají mezi dlužníky, oddalují platby, čekají na úhrady faktur a riskují dobrou pověst.

Banky nabízí půjčky, nicméně při schvalovacím procesu poměrně přísně vylučují velkou skupinu žadatelů. Proces žádosti vyžaduje doložení řady dokumentů včetně dokladu o příjmech, které musí dosahovat dané výšky. Studenti, brigádníci, živnostníci, maminky na mateřské, důchodci, cizinci jsou tak rychle diskvalifikováni. Přitom v mnoha případech je chybějící částka v řádech tisíců a půjčka má vyřešit pouze překlenovací krátké období.

Nebankovní půjčky ihned na účet můžou představovat optimální řešení. Perfektně vyplní nepružné systémy půjček banky. Jednoduché schvalovací řízení, minimální ztráta času a schopnost vyhovět i jmenovaným skupinám otevírá možnost snadno dosáhnout k chybějící částce. S Cool Credit si můžete půjčit chybějící částku bez rizika neschopnosti splácet, dostat se do dlužné pasti a bez vysokých poplatků za vyřízení.

Rychlé řešení

V životě vás potká spousta starostí a stresu. Nebudeme vám přidávat další. Nebankovní půjčky ihned na účet splní veškeré nároky na pohotové řešení nepříjemné situace. Nemusíte si sjednávat osobní schůzku s naším bankéřem ani dávat dohromady ověřené dokumenty. Žádost stačí vyplnit na internetu. Bude vás stát jen chvíli času projít přehledným formulářem.

Výhodou našich stránek je dostupnost a srozumitelnost. Interaktivní nástroj vám pomůže v klidu zvážit výšku půjčky. Můžete variabilně měnit cílovou částku, vždy dostanete okamžitou odezvu v počtu i výšce splátek. Získáte tak reálnou představu, na kolik vás budoucí splácení zatíží. Lépe uvážíte výšku půjčky bez vážného omezení rodinného rozpočtu.

Základní údaje vyplníte do formuláře a ověřovací SMS autorizuje proces schvalování žádosti. Automatizované systémy zhodnotí údaje a během pár minut vám zašleme zprávu o výsledku, ve většině případů kladnou. Zároveň okamžitě odesíláme peníze na váš účet. Jednoduché a rychlé, jak jsme avizovali.

Srozumitelnost a jistota

Dbáme na pevné a neměnné podmínky všech smluv. Při potvrzení smlouvy získáte přesný přehled výšky splátek i jejich termínů. Po celou dobu splácení vám garantujeme stálé podmínky. Navíc vaší půjčku nebudeme zatěžovat skrytými poplatky. Neúčtujeme ani poplatky za vyřízení půjčky nebo administrativu. Vaší půjčku můžete kdykoli splatit předčasně. Ani zde na vás neuvalíme papírování navíc nebo pokuty za předčasné splacení.

Jsme tady pro vás, pomůžeme vám vyrovnat důležité závazky a získáme pro vás čas, abyste domácí nebo osobní finance znovu uvedli do rovnováhy. Pokud se vaše situace zhorší nebo se objeví další nutné výdaje, komunikujte s námi. Rádi vám vyjdeme vstříc a pokusíme se najít nové řešení. Oddálíme splátku nebo vyhodnotíme nový splátkový kalendář. Nechceme vás strašit exekutory nebo stupňujícími se upomínkami. Hororové příběhy můžeme nechat bulvárnímu tisku. Cool Credit přistupuje ke všem svým klientům s důvěrou a plnou podporou. Věříme, že jste půjčku dobře vyhodnotili a máte dobrou vůli dostát svým závazkům.

Přehled a kontrola

K dispozici budete mít po celou dobu přístup ke svému účtu, kdykoli si můžete ověřit stav splácení půjčky. Budete mít neustálou kontrolu a jistotu. Častou otázkou jsou také vysoké úroky. Ano, nebankovní půjčky jsou spojeny s vyšší sazbou, nicméně v tomto případě jsou obavy zbytečné. Vyšší úrok počítaný z nízké částky a krátké doby splácení nepředstavuje nevýhodu a nadměrnou zátěž. Nebankovní půjčky ihned na účet využívají maximální svobodu kdykoli dosáhnout náhradního řešení. Bez vysokých poplatků, ztráty času a doložení dokumentů.

Řešte problémy hned

Většina zpožděných plateb vás dostane do zbytečných problémů. Oddalovat úhradu faktury telefonním operátorům, za nájem, čerpání energií nebo jiných služeb na sebe váže vysoké penále z prodlení a často i okamžité omezení poskytovaných služeb.

U živnostníků nebo podnikatelů může vést neuhrazená mzda pracovníkům ke ztrátě důvěry i dobré pověsti. Nenechte se vláčet pomluvami a snažte se vždy nepříjemnou situaci vyřešit co nejlépe. Neoddalujte důležité platby a snažte se vyřešit neuhrazené poplatky co nejdříve. Nabízíme vám kvalitní služby. Nevyužíváme vaší nevýhodné situace, naopak. Zajistíme pro vás chybějící částku, zabráníme negativním dopadům z neuhrazených závazků. Postupnými splátkami nenarušíme běžný rozpočet.

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

od 1 000 Kč
do 20 000 Kč

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Nejzajímavější čtení z blogu

Zadejte svůj email a každý pátek vám
pošleme vybrané články ze světa financí

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!

Napište své telefonní číslo, zavoláme Vám zpět.
+420 
Zavoláme ihned

Nejnovější

Výhody a nevýhody krátkodobých půjček
3.07.2019
Krátkodobé půjčky
Rychlá půjčka
Půjčka v hotovosti? I ta se dá sehnat
3.07.2019
Hotovostní půjčky
Bojíte se, že nedostanete půjčku? Zjistěte to skrze následující otázky!
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Rychlá půjčka
Jaké půjčky jsou dnes oblíbené?
28.05.2019
Domácí rozpočet
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Jakou půjčku může v ČR dostat cizinec?
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Kde vzít peníze na dovolenou? Zapomeňte na nevýhodné půjčky
24.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Online půjčka
Rychlá půjčka
Proč jsou rychlé online půjčky takovým fenoménem?
24.05.2019
Online půjčka
Rychlá půjčka
Jak získat půjčku do 24 hodin?
24.05.2019
Rychlá půjčka
Rychlá SMS půjčka