×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Jak je to rychlé Časté dotazy Kontakt O nás

Nebankovní půjčky v hotovosti

Nebankovní půjčky v hotovosti

Vždy nemusí být vše řešené jen bankovním převodem, ačkoliv je to moderní metoda, jak uskutečňovat finanční transakce. Klasické nebankovní půjčky v hotovosti jsou totiž také zajímavé, nejen pro starší ročníky, které jsou na něco podobného zvyklé a vzbuzuje to v nich pocit opravdu velké důvěry. Vyřízení je podobně rychlé jako u typických úvěrů nebankovního charakteru, takže se nemusíte bát, že budete zbytečně dlouho čekat. Nic takového se totiž skutečně nechystá, půjde to velice snadno!

Hotovost převezmete od kurýra oproti smlouvě

Stačí si naplánovat schůzku s kurýrem nebankovní společnosti, který vás osobně zasvětí do celé smlouvy a zodpoví veškeré případné dotazy. Sejít se můžete ráno, odpoledne i večer, prostě kdykoliv se jen dohodnete. Flexibilita obchodních zástupců je maximální, ať už budete chtít večer po práci během všedního dne, případně vyřešit vše raději o víkendu, kdy na vše bude více klidu, není to žádný problém.

Když se řekne nebankovní půjčky v hotovosti, jak se vlastně platí měsíční nebo týdenní splátky? Inu, je to jednoduché. Každý týden se u vás doma ve smluvenou dobu zastaví kurýr nebankovní společnosti, která vám půjčku poskytla a vybere si splátku. Je proto třeba jen jediné, mít připravenu přesnou sumu v hotovosti a nic více není zapotřebí. Nemusíte si hlídat trvalé bankovní příkazy, které je nutné po skončení splácení zrušit, aby nenastaly další problémy a vést v patrnosti různá data. Jako bychom si toho každý den neměli pamatovat až dost, že?

Na tuzemském trhu není příliš možností volby

Je pravda, že v hotovosti vám půjčku vyplatí u několika různých subjektů, výběr tu ale není takový, jako když požadujete výplatu peněz takzvaně bezhotovostně, tedy jinak řečeno – skrze bankovní účet. Pokud ale máte rádi jistotu a peníze chcete nejlépe přímo „na ruku“ oproti podepsané smlouvě, je to nejlepší možné řešení celé situace. Navíc, nebankovní půjčky se samozřejmě obejdou v maximální možné míře bez papírování. Administrativa je tu podobně jako u klasických nebankovních úvěrů, které se odehrají stoprocentně přes internet, na skutečném minimu. Smlouva na jednu, maximálně však dvě strany formátu A4. Bez zbytečných komplikací a poznámek drobných písmem, jež vypadají už na první pohled tak trochu podezřele.

Co využít služeb společnosti COOL CREDIT?

Rychle, férově, transparentně. To jsou tři hlavní kréda české firmy COOL CREDIT, která poskytuje nebankovní půjčky po internetu už po delší dobu – a patří k osvědčeným stálicím našeho úvěrového trhu. Individuální přístup ke klientovi, v případě opakované žádosti možnost přijít si až na patnáct tisíc korun s lhůtou splatnosti až třicet kalendářních dnů!

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

od 1 000 Kč
do 20 000 Kč

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Nejzajímavější čtení z blogu

Zadejte svůj email a každý pátek vám
pošleme vybrané články ze světa financí

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!

Napište své telefonní číslo, zavoláme Vám zpět.
+420 
Zavoláme ihned

Nejnovější

Výhody a nevýhody krátkodobých půjček
3.07.2019
Krátkodobé půjčky
Rychlá půjčka
Půjčka v hotovosti? I ta se dá sehnat
3.07.2019
Hotovostní půjčky
Bojíte se, že nedostanete půjčku? Zjistěte to skrze následující otázky!
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Rychlá půjčka
Jaké půjčky jsou dnes oblíbené?
28.05.2019
Domácí rozpočet
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Jakou půjčku může v ČR dostat cizinec?
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Kde vzít peníze na dovolenou? Zapomeňte na nevýhodné půjčky
24.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Online půjčka
Rychlá půjčka
Proč jsou rychlé online půjčky takovým fenoménem?
24.05.2019
Online půjčka
Rychlá půjčka
Jak získat půjčku do 24 hodin?
24.05.2019
Rychlá půjčka
Rychlá SMS půjčka