×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Jak je to rychlé Časté dotazy Kontakt O nás

Online krátkodobé půjčky

Online krátkodobé půjčky

Úplně jednoduchá nehoda dokáže nepříjemně otřást rodinným i osobním rozpočtem. Můžete se snažit držet všechny výdaje pod kontrolou, přesto se náhle dostanete do situace, které jste nemohli včas předejít, a je třeba vyřešit nedostatečnou hotovost. Rozdíl mezi očekávaným příjmem a datem splatnosti může dělit jen pár dní, přesto není možné termín úhrady oddálit. Přesto nepodléhejte prvnímu stresu a vyhněte se zkratkovitým jednáním.

Zastavení cenností nebo nápadně výhodné nabídky půjčky od neověřených zdrojů vás můžou dostat do dlužné pasti. Nepřiměřené splátky nadměrně zatíží váš běžný rozpočet a přivedou vám ztráty, v horším případě přinesou i další navýšení o penále. Nemůžete nést odpovědnost za veškeré dění. V nejméně vhodnou chvíli vypoví služby starší domácí spotřebič. Havarovaný vůz náhle omezuje dojíždění do práce, některé profese dokonce závisí na dopravě za klienty. Neočekávaně vysoké vyúčtování za služby, jako je elektřina, voda, vysoký účet za telekomunikační služby není možné odložit. Pozdější platby si poskytovatelé pečlivě hlídají, účtují penále a opoždění může vést i k omezení čerpání služeb. Jejich obnovení je spojené s dalšími poplatky. Snadno se stanete i obětí krádež hotovosti.

Chybějící částka pro vyrovnání náhlého problému nemusí být vysoká, přesto chybí a hledání řešení vás obírá o vzácný čas. Cool Credit představuje optimální řešení online krátkodobé půjčky. Dává dostupnou možnost, jak se vyrovnat s nepříjemnou situací. Ve schvalovacím jednání nehodnotíme množství dokumentů, doklady příjmů ani nenahlížíme do registrů. Nabízíme služby, které zastupují nepružné bankovní systémy. Dáme vám k dispozici bez komplikovaných procedur chybějící hotovost k vyrovnání nutných závazků. Půjčka využívá jednoduché a neměnné podmínky, dodá vám jistotu, že pozdější postupné splácení jen minimálně zatíží váš běžný rozpočet a neohrozí životní standard.

Vyhněte se zbytečným problémům

Neoddalujte řešení problému. Pokud se potýkáte s nedostatečnou hotovostí, můžete využít rychlé a dostupné řešení online krátkodobé půjčky. Naše produkty neblokuje složitý systém schvalování. Cool Credit se pohybuje na trhu s dlouhodobou zkušeností a vždy se snaží vystupovat jako důvěryhodný partner. Nevyužíváme nevýhodné situace, orientujeme se na klienty, kterým současná nabídka bankovních nebo spotřebitelských úvěrů nedokáže vyhovět. Banky nereagují s dostatečnou pružností na náhlé požadavky. Dlouhý systém schvalování, doložení dokumentů a podmínky, které velkou skupinu žadatelů předem vyčlení, nemůžou vyhovět daným požadavkům na rychlou dispozici malé částky. Žádost o půjčku při tom nemusí sestávat z dlouhého jednání. Vyplnění žádosti, proces schválení i převod peněz je u nás otázkou minut.

K postoupení žádosti vám postačí vlastní emailová adresa, mobil a bankovní účet. SMS autorizuje vzájemnou spolupráci, automatické procesy vyhodnotí vaši žádost a my jsme schopni vás obratem informovat o stavu schválení. Zásadní výhodou jsou podmínky, které pomůžou k žádané částce dosáhnout naprosté většině žadatelů.

Jsme na vaší straně

CoolCredit pro klienty připravil řadu produktů, které spojuje přehlednost a dostupnost. Podrobné podmínky si můžete volně projít na našem webu. Interaktivní kalkulačka vám pomůže objektivně zhodnotit vaše možnosti, lépe stanovit výšku cílové částky. Proměnami výšky půjčky zjistíte okamžitě výšku i počet následných splátek. Dbáme na přehledné jednání a jednoduchá neměnná pravidla. Po dobu splácení pro vás vytvoříme vlastní profil, který vám zobrazí předepsaný splátkový kalendář i již provedené úhrady. Vždy budete mít peníze pod kontrolou. Nemusíte se obávat ani složité administrativy, odborných termínů nebo vysokých úroků.

Nebankovní půjčky jsou spojené s vyšší sazbou, v tomto případě však nepředstavují vážné navýšení dlužné částky. Malé půjčky, které řeší krátkou překlenovací dobu, obrací vysoký úrok do položky v řádu sta korun. Vyšší úrok je dostatečně kompenzovaný okamžitým jednáním a dispozicí chybějící částky bez zbytečných překážek.

Podpoříme vás

Náhlá finanční nouze se může týkat každého. Nemá cenu si vyčítat špatné hospodaření ani nedostatečnou rezervu. Důležité je včas řešit problém. Právě proto, jsme na trh uvedli dostupné krátkodobé online půjčky. Dáme vám k dispozici chybějící hotovost, získáme pro vás čas splatit nutné výdaje a znovu získat stabilitu. Nabízíme unikátní možnost, jak bez dalších penále nebo poplatků splatit čerpanou půjčku předčasně.

Budeme vám k dispozici i v opačném případě, když se vaše finanční situace dále komplikuje. Vyjdeme vám vstříc, nabídneme nové řešení oddálením splátky nebo novým splátkovým kalendářem. Projděte si naše stránky. Nemusíte být finančním expertem. V pár jednoduchých krocích si sami stanovíte vhodnou výši půjčky. Vyberte si řešení, které zabrání vážným problémům. Online krátkodobé půjčky jsou optimálním variantou, která vám poskytne chybějící hotovost a splácením neohrozí váš rozpočet v budoucnu.

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

od 1 000 Kč
do 20 000 Kč

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Nejzajímavější čtení z blogu

Zadejte svůj email a každý pátek vám
pošleme vybrané články ze světa financí

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!

Napište své telefonní číslo, zavoláme Vám zpět.
+420 
Zavoláme ihned

Nejnovější

Výhody a nevýhody krátkodobých půjček
3.07.2019
Krátkodobé půjčky
Rychlá půjčka
Půjčka v hotovosti? I ta se dá sehnat
3.07.2019
Hotovostní půjčky
Bojíte se, že nedostanete půjčku? Zjistěte to skrze následující otázky!
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Rychlá půjčka
Jaké půjčky jsou dnes oblíbené?
28.05.2019
Domácí rozpočet
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Jakou půjčku může v ČR dostat cizinec?
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Kde vzít peníze na dovolenou? Zapomeňte na nevýhodné půjčky
24.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Online půjčka
Rychlá půjčka
Proč jsou rychlé online půjčky takovým fenoménem?
24.05.2019
Online půjčka
Rychlá půjčka
Jak získat půjčku do 24 hodin?
24.05.2019
Rychlá půjčka
Rychlá SMS půjčka