×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Jak je to rychlé Časté dotazy Kontakt O nás

Online půjčka bez doložení příjmu

Online půjčka bez doložení příjmu

Třeba i banální nehoda vás může dostat do nepříjemné situace a významně zkomplikovat řízení rozpočtu. Pro denní dojíždění do práce nebo v rámci pracovních povinností za klienty se musíte spoléhat na auto a jeho porucha naruší běžnou logistiku celé rodiny. V mnoha případech za vás může převzít aspoň část nákladů za opravu pojišťovna, ale neproplácí úhrady předem. Na vaší straně zůstává i úhrada ze spoluúčasti. Půjčka v bance není úplně ideálním řešením, nabaluje na sebe složitou administrativu včetně doložení řady dokladů, včetně dokladu o příjmu. Podobně může vaší situaci zkomplikovat i rozbitý domácí spotřebič. I zde se můžete setkat s výhodnou nabídkou, obchody nabízí nákupy na splátky. Bohužel i v tomto případě je třeba splnit povinné náležitosti. Zásadní podmínkou u většiny půjček je doložení příjmů.

Jako podnikatel nebo živnostník se snadno a zřejmě i často dostanete do nepříjemného stavu, kdy řešíte nedostatečnou hotovost. Na vině není vaše nedbalost nebo špatné hospodaření, ale dlouhé termíny splatnosti a rostoucí zpoždění v úhradách od klientů. Platíte za nájem, elektřinu, mzdu zaměstnanců, pořizujete materiál a vybavení. Čekání na úhrady klientů vás přivádí k postupnému zadlužování. V bance těžko doložíte částky, které vymáháte za odevzdanou práci. Nejsou dokladem o příjmech.

Obchodní řetězce i banky nabízí relativně výhodné podmínky pro půjčky. Bohužel nároky pro schválení žádosti jsou vysoké. Matky na mateřské, společně se studenty, důchodci, nezaměstnanými, živnostníky a zaměstnanci s malým příjmem nemají reálnou šanci podmínky banky splnit. Doložení příjmů vymezuje početnou skupinu žadatelů. Cool Credit se snaží vyhovět této skupině a nabízí řešení v podobě dostupných půjček. Nesnažíme se využít vaší nevýhodné situace. Alternujeme nepružné systémy bank a nabízíme služby, které vám umožní dosáhnout na žádaný obnos bez nutnosti vyhovět náročné administrativě a bez nutnosti doložit příjem.

Jednoduchý a přehledný systém

Nemusíte se obávat složitého jednání. Nebudeme vás odkazovat na naše pobočky ani tlačit do schůzky s osobním makléřem. V soukromí a klidu si u počítače projdete veškeré informace včetně podrobných podmínek půjčky. Můžete volně využít také interaktivní kalkulačku. Libovolně měňte výšku žádané půjčky a ihned porovnávejte výsledek vyjádřený přesnou výšku splátek i jejich počtem. Lépe si uděláte obrázek o následujícím splácení a objektivně zvážíte zatížení vašeho běžného rozpočtu. Vyvarujete se nerozvážného rozhodnutí a přejdete nepříjemným komplikacím.

Online půjčka bez doložení příjmu od Cool credit vás nezatíží nadbytečnými poplatky. Neúčtujeme za administrativní kroky ani vyřízení půjčky. Stejně tak po vás nebudeme vyžadovat složité papírování. V základním formuláři stačí zadat základní údaje. Autorizační SMS potvrdí vzájemnou spolupráci a totožnost a spouští schvalovací systém. Veškeré procesy jsou automatizované, jsme schopni v řádech několika minut potvrdit přijetí žádosti i informovat o výsledku. S kladným vyřízením půjčky ihned převádíme peníze na vámi uvedený bankovní účet.

Nebudeme komplikovat vaši situaci ani vám přidělávat starosti navíc. Výměnou za vaši důvěru nabízíme ideální variantu, kdy díky dostupné půjčce okamžitě získáte chybějící částku. Věnujte se své rodině a bez obav se soustřeďte na práci. Pomůžeme vám překlenout náročné období a získáme pro vás čas znovu vyrovnat domácí nebo firemní rozpočet.

Ochotný přístup a spolehlivost

Necháme na vás, jaké budete mít možnosti a jak budete schopni půjčku splácet. Pokud se vaše situace vyvine příznivě, nic nebrání předčasnému splacení. Nezatížíme vás další administrativou ani neúčtujeme penále. Při potvrzení smlouvy vám vytvoříme uživatelský profil, můžete kdykoli ověřit stav úhrad i termíny a výšky následujících plateb. Zajistíme pro vás přehledný systém s neměnnými podmínkami. Stejný úrok po celou dobu, pevný splátkový kalendář. Neúčtujeme skryté poplatky ani pokuty.

Budeme se vám snažit nabídnout řešení za všech okolností. I pokud se vaše situace komplikuje a budete si jisti prodlevy v další splátce. Pokud nejste schopni uhradit splátky podle rozpisu, informujte nás. Pokusíme se najít schůdné řešení v oddálení splátky nebo návrhem nového splátkového kalendáře. Nechceme vás strašit ani obesílat upomínkami. Jsme tady především pro vás a důvěřujeme vašemu rozhodnutí včas dostát všem závazkům.

Působíme na trhu s dlouholetou zkušeností a podařilo se nám získat důvěru mnoha klientů.

On-line půjčka bez doložení příjmu pracuje s vyšším rizikem a tedy spojena i s vyšší úrokovou sazbou. I tady vám však můžeme dokázat naši spolehlivost a důvěryhodnost. I s jednoduchým matematickým výpočtem se s malou půjčkou a krátkým termínem splácení dostanete k výsledku, který obávané vysoké úroky promění v přijatelnou částku. Úrok půjček Cool Credit je plně vyvážený rychlostí a dostupností služeb.

Efektivní pomoc

Potřebujete získat čas a prostředky pro splacení akutních pohledávek? On-line půjčka bez doložení příjmů je navržená právě pro vás. Bez zbytečné administrativní nebo časové zátěže vám pomůžeme najít cestu ven z nepříjemné životní situace. Pomůže vám vyrovnat domácí rozpočet. Následující splácení jen minimálně zatíží běžné fungování. Půjčka neznamená špatné hospodaření nebo selhání. V profesionální praxi se setkáváme čím dál častěji s jedinci i rodinami, které složitě řeší náklady na bydlení, ceny potravin i služby, které neustále narůstají. Každý den se můžete dostat bez zavinění do problémů, které vás postaví před akutní nedostatek financí. Vždy je důležitější hledat optimální řešení a snažit se spolupracovat se spolehlivými produkty.

Věříme vašemu rozhodnutí a vážíme si zájmu o naše půjčky. Nicméně i tak v závěru považujeme za důležité upozornit, že půjčka by neměla řešit prostředky pro nákup luxusních dárků, drahého vybavení nebo exotické dovolené. Tyto výdaje jsou nepodstatné a pro jejich pořízení je vhodné zajistit dostatečnou finanční rezervu. 

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

od 1 000 Kč
do 20 000 Kč

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Nejzajímavější čtení z blogu

Zadejte svůj email a každý pátek vám
pošleme vybrané články ze světa financí

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!

Napište své telefonní číslo, zavoláme Vám zpět.
+420 
Zavoláme ihned

Nejnovější

Výhody a nevýhody krátkodobých půjček
3.07.2019
Krátkodobé půjčky
Rychlá půjčka
Půjčka v hotovosti? I ta se dá sehnat
3.07.2019
Hotovostní půjčky
Bojíte se, že nedostanete půjčku? Zjistěte to skrze následující otázky!
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Rychlá půjčka
Jaké půjčky jsou dnes oblíbené?
28.05.2019
Domácí rozpočet
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Jakou půjčku může v ČR dostat cizinec?
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Kde vzít peníze na dovolenou? Zapomeňte na nevýhodné půjčky
24.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Online půjčka
Rychlá půjčka
Proč jsou rychlé online půjčky takovým fenoménem?
24.05.2019
Online půjčka
Rychlá půjčka
Jak získat půjčku do 24 hodin?
24.05.2019
Rychlá půjčka
Rychlá SMS půjčka