×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Jak je to rychlé Časté dotazy Kontakt O nás

Půjčky online pro OSVČ

Půjčky online pro OSVČ

Vtipní kamarádi, sousedi nebo členové rodiny vám můžou předhazovat, jak si můžete plánovat čas a zakázky. V podstatě trávíte většinu času jako na dovolené, můžete si chodit po doktorech, obstarat děti z kroužků, doběhnout si na nákup i úřady a žádný šéf vás neomezuje. Jen těžko jim vysvětlíte, že práce jako OSVČ přináší permanentní stres.  

Neustále se dopočítáváte odevzdaných a přijatých objednávek, řídíte si účetnictví, výkazy, veškeré pracovní nástroje, vybavení, auto i telefon si platíte ze svého. Nemáte k dispozici IT oddělení, které vám dá dohromady počítač, vaše služební auto je zároveň rodinným vozem, musíte vydělávat nejen na svou výplatu, ale i na provoz kanceláře nebo nájem prostor. Váš čas si můžete plánovat, ale velmi často doháníte práci po nocích a o víkendech. Během převozu dětí na kroužky vyřizujete hovory, neustále se vracíte k papírování a na úřadech trávíte mnohonásobně víc času než jako odíraný zaměstnanec.  

Třešničkou na dortu jsou pak vymáhané platby za realizované zakázky nebo poskytnuté služby. Neustále balancujete nad obavou odříct zakázku, negativní ohlasy se šíří samozřejmě mnohonásobně vyšší rychlostí. Častokrát přijímáte klienta s nepříjemným pocitem, který se potvrdí při prvních upomínkách a opakovaném obesílání fakturou. Pokud vaše práce vyžaduje nákup materiálu, rozšíření vybavení nebo dojížděním za zákazníkem - ještě než odevzdáte hotové dílo, máte v zakázce utopené vlastní peníze. Takže práce jako OSVČ je opravdová pecka...   

Zatímco čekáte na zasloužené peníze, musíte zaplatit nájem, vodu, plyn, elektřinu, uhradit složenky za telefon, vyplatit sjednanou pomoc nebo vlastní zaměstnance, „zacálovat“ provoz auta a ještě si nechat rezervu na materiál pro další zakázky. Stačí, když se to všechno sejde nevhod a celé plánování i chod vlastní firmy visí na vlásku. Na další platby se nedostává a nad vámi se uzavírá velmi nepříjemný bludný kruh. Poplatky z prodlení navyšují původní částku, přidávají se upomínky. Rodinný rozpočet nemůžete omezit, žádat o půjčku u přátel není profesionální ani rozumné.  

Místo problémů - řešení

Pokud potřebujete akutně půjčit menší částku, nabízí se poměrně snadné a rychlé řešení. Když se vypravíte do banky, strávíte zbytečné hodiny dokládáním příjmů, vypisováním důvodů a dokladováním vynaložených peněz z půjčky, pokud vám ji banka vůbec schválí. Půjčky online pro OSVČ jsou ale postaveny na přehledném a jednoduchém systému. Nepřipraví vás o čas, naopak vám pomůžou reálně dosáhnout k požadované částce. Bez příprav, jednání nebo dlouhého vyplňování.  

Interaktivní formulář vám přehledně zobrazí výšku splátek i jejich dobu v závislosti na požadované částce. Snadno si tak můžete v klidu rozmyslet, o jak velkou půjčku zažádáte. Můžete probrat reálné možnosti jak splátky uhradit a jak vás taková půjčka do budoucna zatíží. Nebudeme na vás chrlit termíny ani vypisovat nekonečně dlouhé podmínky smlouvy. Ve chvíli schválení půjčky dostanete jasné instrukce ve formě splátkového kalendáře. Neskrýváme další poplatky, pokuty za předčasné splacení ani nebudeme v průběhu trvání smlouvy měnit a upravovat podmínky.  

Pro splacení naší půjčky budete mít dost času a jasně dané podmínky. Na internetu si můžete ve svém profilu kdykoli zkontrolovat stav splátek. Samozřejmou výhodou je možnost předčasného splacení. Výhoda je to i pro nás, dostaneme půjčené peníze zpátky dřív a za to vás přece nebudeme pokutovat.  

Komunikujte s námi

Samozřejmě, může se stát i opačný případ. K jedné komplikaci se nabalí další a zjistíte, že nejste schopni dostát závazkům. Nebojte se nás a dejte nám vědět o své situaci. Pokusíme se vám vyjít maximálně vstříc, navrhneme vám smírné řešení, oddálíme splátku nebo nabídneme nový splátkový kalendář. Nebudeme vás strašit úroky z prodlení ani exekutory.  

Online půjčky pro OSVČ nejsou ostudou ani poslední možností. Půjčka má za úkol získat pro vás čas. Okamžitě řeší potřebnou úhradu materiálu, vybavení, opravu auta nebo splátky nájmu. Není vaší ostudou ani vinou, že se dostáváte do prodlení pozdními platbami svých zákazníků. Spolupráci s vámi bereme jako pomoc v akutní nouzi. Neprofitujeme na vašem neštěstí, snažíme se najít řešení za nepružné a nefunkční bankovní instituce. Pomůžeme vám vyřešit palčivý problém, odrazit se ode dna a začít s čistým štítem.  

S vašimi zkušenostmi nepotřebujeme dlouze rozepisovat, že půjčkou není rozumné řešit nákup moderního vybavení nebo luxusní dovolené. Ve chvíli, kdy se potýkáte s nedostatečnou hotovostí a řídíte podnikání zatížené závazky, doporučujeme zaměřit se na stabilizaci financí a teprve s odstupem si dopřát zasloužené zážitky v atraktivní destinaci.

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

od 1 000 Kč
do 20 000 Kč

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Nejzajímavější čtení z blogu

Zadejte svůj email a každý pátek vám
pošleme vybrané články ze světa financí

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!

Napište své telefonní číslo, zavoláme Vám zpět.
+420 
Zavoláme ihned

Nejnovější

Výhody a nevýhody krátkodobých půjček
3.07.2019
Krátkodobé půjčky
Rychlá půjčka
Půjčka v hotovosti? I ta se dá sehnat
3.07.2019
Hotovostní půjčky
Bojíte se, že nedostanete půjčku? Zjistěte to skrze následující otázky!
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Rychlá půjčka
Jaké půjčky jsou dnes oblíbené?
28.05.2019
Domácí rozpočet
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Jakou půjčku může v ČR dostat cizinec?
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Kde vzít peníze na dovolenou? Zapomeňte na nevýhodné půjčky
24.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Online půjčka
Rychlá půjčka
Proč jsou rychlé online půjčky takovým fenoménem?
24.05.2019
Online půjčka
Rychlá půjčka
Jak získat půjčku do 24 hodin?
24.05.2019
Rychlá půjčka
Rychlá SMS půjčka