×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Jak je to rychlé Časté dotazy Kontakt O nás

Půjčky nebankovní bez registru a zástavy

Půjčky nebankovní bez registru a zástavy

Jste v situaci, kdy se potýkáte s napnutým rozpočtem a nedokážete uhradit veškeré závazky v termínu? Neoddalujte platby a neriskujte zbytečné komplikace v podobě penále z prodlení, omezení čerpaných služeb nebo ztráty dobré pověsti. Do nepříjemné situace se snadno dostane každý. Vinou nečekaných výdajů na opravu auta, nákupu velkých spotřebičů, úhrady škod, pojistných událostí, vysokého školného, pracovních pomůcek nebo materiálu. Rejstřík náhlých výdajů by zabral na celou stránku a nechceme vám přidělávat vrásky připomínkou, co dalšího se může ještě pokazit.

I relativně malá částka může narušit běžné fungování firmy nebo rodinný rozpočet. Rozdíl několika málo dní do doplnění pokladny nebo došlé výplaty může být zásadních. Pro malé částky není třeba podstupovat složité řízení v bance. Dojíždění na pobočku, dlouhé čekání a složitá administrativa vás obere o čas a ten je při řešení náhlých událostí zásadní. Bankovní půjčky nebo spotřebitelské úvěry přísnými podmínkami také vylučují poměrně velkou skupinu žadatelů. Jako důchodce, student, žena na mateřské nebo zaměstnanec s příjmy v nedostatečné tabulkové výšce budete mít jen mizivé šance na úspěch. Pokud je vaše jméno vedené v registru, konkrétně v centrálním registru dlužníků nebo jste v pozici nezaměstnaného, pak je šance na úspěch minimální. Pokud zvažujete půjčku pro vyřešení dlužné částky a překlenutí náročného období, dobře zvažte veškerá nebezpečí. Pro získání nutného obnosu varujeme před unáhleným rozhodnutím a kontaktu s neověřenými zdroji.

Nebankovní půjčky jsou démonizované médii. Především bulvární noviny rády zásobují čtenáře historkami o poškození dlužníka, exekuci kvůli malé částce a nepříjemným následkům zadlužování. Nehledejte řešení u nápadně výhodných nabídek nebo v zastavárnách. Cool Credit vystupuje jako spolehlivý a důvěryhodný partner. Snažíme se nabídnout služby, které nepružné bankovní systémy nejsou schopny realizovat. Realizujeme půjčky, které vám pomůžou získat čas a překlenout náročné období. Nikterak nezneužíváme vaší situace a neobohacujeme se na váš úkor. Půjčky zprostředkujeme bez ručitele a bez potřebné zástavy. Ničím neohrozíme běžné fungování vaší rodiny ani firmy, neomezíme váš rozpočet nepřiměřeně vysokými splátkami nebo neúnosnými úroky.

Jednoduché a rychlé řešení

Nebankovní půjčky bez registru a zástavy jsou speciálně nastavené pro snadnou dostupnost. Pružně reagují na náhlé potřeby a pomůžou vám z nepříjemné situace. V klidu si můžete projít podmínky i systém zažádání o půjčku. Nebudeme na vás chrlit odborné termíny ani ovlivňovat v rozhodnutí o finální výšce. Od toho máme na stránkách zřízenou interaktivní kalkulačku. Variabilně můžete měnit výšku cílové částky, ihned dostanete přehled o výšce a počtu návazných splátek. Objektivně zvážíte budoucí zatížení rozpočtu a rozhodnete se pro optimální výšku, která vás neohrozí.

Na vašem profilu si můžete kdykoli zkontrolovat stav splátek. Příznivou možností je také fakt, že můžete půjčku kdykoli splatit předčasně. Nebudeme trvat na termínech a ani neúčtujeme penále. Nemusíte vyplnit žádost, prostě převedete splátky dřív a tím dlužnou sumu vyrovnáte. V opačném případě, kdy se vaše situace zkomplikuje, a budete si jisti, že nejste schopni uhradit předepsanou splátku v termínu, nás stačí kontaktovat. Nestyďte se a dejte vědět o svém aktuálním stavu. Vyjdeme vám vstříc a pokusíme se oddálit splátku nebo vám nabídneme nový rozpis.

Jednoduché je i vyplnění žádosti o půjčku. Do formuláře zadáte základní údaje. Postačí vám vlastní mail, telefonní číslo, bankovní účet. SMS autorizuje proces a automatizované systémy vyhodnotí údaje. V řádech minut jsme schopni vás zpětně informovat o výsledku, a ten je ve většině případů kladný. Znovu opakujeme, že nehodnotíme důvody pro poskytování půjčky, nebereme v potaz zápis do registru ani nepožadujeme ručení zástavou. Ve chvíli potvrzení smlouvy získáte přesné a neměnné podmínky. Přesně definovaný splátkový kalendář s výškami i termíny splátek zůstává po celou dobu platný, nebudeme jej postupně navyšovat o administrativní poplatky, neúčtujeme za vyřízení žádosti ani do podmínek nepodsouváme žádné skryté poplatky.

Dostupné řešení bez rizika

Nebankovní půjčky jsou často spojené s vyšší úrokovou sazbou. Pracujeme s vyšším rizikem, ale nebudeme vás limitovat. Specializujeme se na půjčky v nízkých částkách a s krátkým termínem splácení. Vysoký úrok se v malých číslech promění na poplatek v řádech sta korun. Je plně vyvážený rychlostí a dostupností půjčky. Navíc půjčky Cool Credit pracují s maximální dostupností, ušetříme vás všech poplatků a ušetříme především váš čas sháněním dokumentace a jednáním na pobočce.

Považujeme za důležité připomenout, že půjčka peněz je vážným krokem. I při čerpání výhodných podmínek vás zaváže na určitou dobu a vyžádá plné splacení. Půjčka by měla řešit efektivní pomoc při náhlých výdajích, opravách, k stabilizaci běžného rozpočtu. Nákup luxusních dárků, drahých dovolených do exotických destinací nebo špičkového vybavení rozhodně nepatří k rozumným krokům. Drahé nákupy je lepší odložit na dobu, kdy budete mít k dispozici bezpečně naspořenou částku a výdajem neohrozíte základní potřeby.

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

od 1 000 Kč
do 20 000 Kč

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Nejzajímavější čtení z blogu

Zadejte svůj email a každý pátek vám
pošleme vybrané články ze světa financí

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!

Napište své telefonní číslo, zavoláme Vám zpět.
+420 
Zavoláme ihned

Nejnovější

Výhody a nevýhody krátkodobých půjček
3.07.2019
Krátkodobé půjčky
Rychlá půjčka
Půjčka v hotovosti? I ta se dá sehnat
3.07.2019
Hotovostní půjčky
Bojíte se, že nedostanete půjčku? Zjistěte to skrze následující otázky!
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Rychlá půjčka
Jaké půjčky jsou dnes oblíbené?
28.05.2019
Domácí rozpočet
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Jakou půjčku může v ČR dostat cizinec?
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Kde vzít peníze na dovolenou? Zapomeňte na nevýhodné půjčky
24.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Online půjčka
Rychlá půjčka
Proč jsou rychlé online půjčky takovým fenoménem?
24.05.2019
Online půjčka
Rychlá půjčka
Jak získat půjčku do 24 hodin?
24.05.2019
Rychlá půjčka
Rychlá SMS půjčka