×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Jak je to rychlé Časté dotazy Kontakt O nás

Půjčky ihned

Půjčky ihned

Potřebujete peníze okamžitě (jak se někdy lidově říká "rychle na ruku"), po pár kliknutích na internetu a prostě celkově vzato bez nejmenších okolků? Právě pak jsou právě půjčky ihned naprosto ideálním řešením. Je však zcela jasné, že takové půjčky nebudou mít úrok nízko u země a měly by být využívány jen ke krátkodobému překlenutí finanční tísně. V opačném případě totiž hrozí, že vezme za své takzvaná dluhová spirála a úroky budou narůstat až do závratných výšek.  

Dobré řešení, které by ale nemělo mít častou frekvenci

Samozřejmě, je skvělé, že tu ona nebankovní půjčka ihned je, ale nemusíte ji kvůli tomu využívat každý měsíc. Lepší bude naučit se trochu lépe zacházet s penězi a v nejvyšší nouzi, třeba jednou nebo dvakrát ročně, sáhnout právě po těchto jednoduchých alternativách. Rozhodně se to vyplatí, nespadnout do nekonečných dluhů je přeci hodně důležité – nejen kvůli vám, ale samozřejmě i kvůli rodině a dalším lidem.  

Poskytnutí takových půjček na ruku je blesková záležitost. Skutečně, každý žadatel se dočká až impozantní rychlosti, postačí pár minut – a je vlastně ihned hotovo. Jaké je to možné? Snadno, všechno se vyřeší přes internet a jde o velmi malou sumu peněz. Tedy alespoň v kontextu s klasickými spotřebitelskými půjčkami, které jdou často do řádu desítek nebo stovek tisíc korun.  

Pro stálé klienty mají nebankovní společnosti připraveny i věrnostní bonusy, například v podobě nižších úroků. Mimo jiné se také navyšuje strop půjčky, tedy z původních pěti tisíc je například možné půjčit si i deset nebo patnáct tisícovek při opakované žádosti. Jindy je možné za výhodnějších podmínek oddálit termín splatnosti, existují však samozřejmě i další formy bonusů. Konkurence na trhu s půjčkami je pestrá a tvrdá, takže udržet si klienta je obtížné. Jak jinak ho přimět zůstat než stále zajímavějšími nabídkami doplňkových služeb?  

Pokud půjčky nesplácíte, nemusí hned nastat problém

V případě, že nedodržíte do dne a hodiny původně stanovený termín splátkového kalendáře, vlastně se nic tak moc významného neděje. Dohodnete se s poskytovatelem o prodloužení o týden (případně až o celý měsíc), zaplatíte předem domluvený poplatek a doplatíte dlužnou sumu později, až to bude možné. Je však potřeba si pečlivě promyslet všechno předem. Není se čeho bát, všechny náležitosti a podmínky daného mikroúvěru budete mít před sebou ještě tehdy, než se rozhodnete k finalizaci celé dohody.   

Na stranu druhou, v případě, že se budete tvářit, že vlastně o nic nejde – hodně si uškodíte. Dluhy narůstají, penále jsou stále vyšší a vyšší, pokud nebudete splácet včas, a ani se s danou nebankovní společnosti nedohodnete na individuálních podmínkách splácení, může dojít ve finále až k zahájení exekučního řízení. A podobný problém jistě nikdo nechce podstupovat…  Proto si při půjčování vždy předem rozmyslete, jestli budete schopni závazek včas splatit. Některé produkty nebankovních společnosti vám vyjdou vstříc například půjčkou na splátky, která se vyznačuje delší splatností.

Na trhu jsou k dispozici různorodé nabídky

Je jasné, že nabídky se často liší jen v opravdových maličkostech. Přesto, že jich je několik desítek, někdy se na první pohled podobají jako vejce vejci. Zájemce o půjčku ihned na ruku se musí naučit mezi nimi trochu kličkovat, stejně tak by měl znát alespoň základní pojmy. A jaké to jsou?  

  • RPSN. Roční procentní sazba nákladů. O kolik meziročně přeplatíte jistinu, když se rozhodnete právě pro tuto konkrétní nabídku?
  • Jistina. Suma, kterou vám nebankovní společnost vyplatí. Přičtěte úrok a případné poplatky, vyjde suma, kterou byste měli zaplatit nazpět.
  • Potvrzení o příjmu. Doklad o tom, že jste někde zaměstnaní na HPP nebo máte přinejmenším nějaký zdroj příjmů (mateřská, penze). Obvykle stačí pracovní smlouva nebo výpis z účtu.

Samozřejmě, znát byste měli ještě více – ale nejlépe bude, když se zaměříte na řeč čísel. Právě RPSN řekne prakticky vše, co opravdu potřebujete o dané půjčce vědět, vše ostatní je vlastně spíše marginální.

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

od 1 000 Kč
do 20 000 Kč

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Nejzajímavější čtení z blogu

Zadejte svůj email a každý pátek vám
pošleme vybrané články ze světa financí

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!

Napište své telefonní číslo, zavoláme Vám zpět.
+420 
Zavoláme ihned

Nejnovější

Výhody a nevýhody krátkodobých půjček
3.07.2019
Krátkodobé půjčky
Rychlá půjčka
Půjčka v hotovosti? I ta se dá sehnat
3.07.2019
Hotovostní půjčky
Bojíte se, že nedostanete půjčku? Zjistěte to skrze následující otázky!
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Rychlá půjčka
Jaké půjčky jsou dnes oblíbené?
28.05.2019
Domácí rozpočet
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Jakou půjčku může v ČR dostat cizinec?
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Kde vzít peníze na dovolenou? Zapomeňte na nevýhodné půjčky
24.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Online půjčka
Rychlá půjčka
Proč jsou rychlé online půjčky takovým fenoménem?
24.05.2019
Online půjčka
Rychlá půjčka
Jak získat půjčku do 24 hodin?
24.05.2019
Rychlá půjčka
Rychlá SMS půjčka