×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Jak je to rychlé Časté dotazy Kontakt O nás

Půjčka před výplatou 2017

Půjčka před výplatou 2017

Čas od času se stává, že výdaje jsou vyšší než příjmy. Nemusí vždy jít pouze o nějaké zbytečné hýření nebo rozhazování. Prostě a jednoduše přijde nedoplatek na plyn nebo elektriku, přepískneme svůj omezený telefonní paušál nebo prostě jen odejde něco, co mělo fungovat ještě tak půl roku. A co s tím máme dělat?

Nemůžeme dělat nic jiného než to zaplatit nebo koupit v co nejkratším možném termínu, protože jsou věci bez kterých se prostě neobejdeme. Ano, paušál můžeme sice odsunout o ten týden, kdy víme, že nám přijde výplata a budeme na něj mít peníze. Ale co elektrika, plyn nebo voda? Můžeme si snad dovolit fungovat bez těchto základních služeb, které náš život dělají pohodlným?

Když už to dojde tak daleko, že opravdu máme poslední termín pro úhradu před odpojením nebo přijdeme v domácnosti o spotřebič bez kterého se prostě fungovat nedá - pračka, sporák, počítač - nezbývá nám nic jiného než zaplatit. Ale co když nemáme dostatek peněz na úhradu a do výplaty nám zbývá ještě pěkně dlouhá doba?

Pro tyto případy není špatné využít tak zvanou půjčku před výplatou. Mluvíme zde o nebankovním produktu, který nám může pomoci zahladit svůj finanční deficit do dalšího termínu výplaty. Avšak, nemusíme tyto peníze použít pouze na přežití. Pokud víme, že na to máme, můžeme si je vzít i jen proto abychom si pořídili nový spotřebič, který nás bohužel opustil.

Funguje a funguje velmi rychle

Půjčka před výplatou je určena každému, kdo potřebuje nějakým způsobem překlenout krátké období ve kterém se mu prostě nedostává financí z jiných stran. Znamená to, že o tuto půjčku si může požádat každý, kdo dovršil 18-ti let, má platný občanský průkaz a pravidelný měsíční příjem, ze kterého je schopen půjčku splatit v daném termínu.

O půjčku si jednoduše požádáte přes internet, systém vyhodnotí data, které jste do něho vložili a během několika málo minut přesně víte, zda máte nárok na finanční pomoc nebo ne. Ale jakožto, že kritéria jsou velmi benevolentní, takže pokud nejste vysloveně zasekaní v exekucích nebo neprocházíte insolvenčním řízením, máme poměrně vysokou šanci na oživení své finanční situace.

Jakmile společnosti na základě podnětu od systému vyhodnotí vaši osobu jako bonitní, peníze se na váš bankovní účet odesílají během několika málo minut a pokud máte stejný bankovní ústav jako společnost jež vám půjčku poskytuje (a ta jich mívá většinou hned několik pro všechny případy), můžete se spolehnout, že peníze budete mít na svém účtu ještě v ten samý den, nejpozději následující den.

A to je právě ta luxusní služba, kterou půjčka před výplatou poskytuje. Nejen že se nemusíte nikomu z ničeho zpovídat a vysvětlovat důvody, ale zároveň nemusíte čekat nijak příliš dlouho a tak můžete svůj defekt vyřešit elegantně, rychle a především seriózně.

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

od 1 000 Kč
do 20 000 Kč

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Nejzajímavější čtení z blogu

Zadejte svůj email a každý pátek vám
pošleme vybrané články ze světa financí

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!

Napište své telefonní číslo, zavoláme Vám zpět.
+420 
Zavoláme ihned

Nejnovější

Výhody a nevýhody krátkodobých půjček
3.07.2019
Krátkodobé půjčky
Rychlá půjčka
Půjčka v hotovosti? I ta se dá sehnat
3.07.2019
Hotovostní půjčky
Bojíte se, že nedostanete půjčku? Zjistěte to skrze následující otázky!
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Rychlá půjčka
Jaké půjčky jsou dnes oblíbené?
28.05.2019
Domácí rozpočet
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Jakou půjčku může v ČR dostat cizinec?
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Kde vzít peníze na dovolenou? Zapomeňte na nevýhodné půjčky
24.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Online půjčka
Rychlá půjčka
Proč jsou rychlé online půjčky takovým fenoménem?
24.05.2019
Online půjčka
Rychlá půjčka
Jak získat půjčku do 24 hodin?
24.05.2019
Rychlá půjčka
Rychlá SMS půjčka