×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Jak je to rychlé Časté dotazy Kontakt O nás

Půjčka do výplaty vás zachrání před exekutory

Půjčka do výplaty vás zachrání před exekutory

Každý rozpočet pravidelně odčerpávají úhrady za nájem, služby, telefony, nákupy potravin a další výdaje. „Odčerpává" můžeme i několikrát do roka zaměnit za sloveso „vyčerpává". I zdánlivě banální nehoda, nebo špatné načasování, může křehkou finanční rovnováhu zbořit jako domeček z karet. Nikdo se nemusí vinit ze špatného hospodaření. Můžete se snažit předjímat veškeré náklady a dávat pozor na doby splatnosti, přesto vysoké vyúčtování, porouchané auto, nefunkční domácí spotřebič nebo rozbitý telefon dokážou přivést nepříjemné chvíle. Zpožděná platba za energie nebo vůči telefonnímu operátorovi na sebe naváže penále, často poplatky za upomínání. Riskujete pozastavení služeb, ztrátu osobního kreditu a někdy i vážné následky, které vyústí v jednání s exekutory.

Řešte problémy ihned

Jistě nemá smysl vás v nepříznivé chvíli strašit ještě víc. Ale vážně nabádáme klienty, aby se snažili všechny pohledávky přednostně uhradit. Dodržujte data splatnosti a předejděte vleklým komplikacím. I kdyby vás od výplaty dělilo jen pár dní. Možná mávnete rukou nad pár dny. Půjčku v bance nebude složitě vyběhávat a třeba to projde… A co když ne? Souběh nepříjemných okolností vás zastihne v nejméně příznivou chvíli a z jednoho drobného dluhu bude vzápětí velká suma.

Dostupné půjčky pro každého

Nemusíte poptávat chybějící částku u příbuzných nebo přátel. Ohrozíte dobrou pověst a způsobíte starosti blízkým. Půjčka do výplaty od Cool Credit nabízí rychlé a jednoduché řešení, jak překlenout nepříjemné období, vyrovnat závazky a s minimální zátěží půjčku splatit. Hned.

Jednoduchý on-line systém

Velkým benefitem půjček Cool Credit je snadná dostupnost. Veškeré informace si můžete v klidu projít na webových stránkách. Stejně snadno vyplníte žádost o půjčku. Nemusíte obcházet pobočky, účastnit se osobních jednání ani procházet složitou administrativou. Automatizované systémy vyhodnotí vaši žádost v řádech minut, v podstatě obratem dostanete zpětnou reakci. S úlevným „ano" systém okamžitě převádí potřebnou sumu na váš účet. Po celou dobu splácení máte k dispozici osobní profil, kde můžete kontrolovat splacenou část i další termíny.

Skutečná pomoc v nepříznivém období

Půjčky Cool Credit maximálně využívají moderní systémy. Vašemu rozhodování pomůže interaktivní kalkulačka. Proměnou cílové částky získáte okamžitý přehled o následné výši i počtu splátek. S reálnými čísly se můžete objektivně rozhodnout. Půjčka před výplatou vám pomůže odrazit se ode dna, aniž by vás zavázala těžko splnitelnými podmínkami. Půjčka je vždy závazkem, Cool Credit však nabízí optimální podmínky, které jsou navíc doprovázené rychlostí a dostupností každému žadateli.

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

od 1 000 Kč
do 20 000 Kč

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Nejzajímavější čtení z blogu

Zadejte svůj email a každý pátek vám
pošleme vybrané články ze světa financí

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!

Napište své telefonní číslo, zavoláme Vám zpět.
+420 
Zavoláme ihned

Nejnovější

Výhody a nevýhody krátkodobých půjček
3.07.2019
Krátkodobé půjčky
Rychlá půjčka
Půjčka v hotovosti? I ta se dá sehnat
3.07.2019
Hotovostní půjčky
Bojíte se, že nedostanete půjčku? Zjistěte to skrze následující otázky!
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Rychlá půjčka
Jaké půjčky jsou dnes oblíbené?
28.05.2019
Domácí rozpočet
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Jakou půjčku může v ČR dostat cizinec?
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Kde vzít peníze na dovolenou? Zapomeňte na nevýhodné půjčky
24.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Online půjčka
Rychlá půjčka
Proč jsou rychlé online půjčky takovým fenoménem?
24.05.2019
Online půjčka
Rychlá půjčka
Jak získat půjčku do 24 hodin?
24.05.2019
Rychlá půjčka
Rychlá SMS půjčka