×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Jak je to rychlé Časté dotazy Kontakt O nás

Půjčky před výplatou

Půjčky před výplatou

Každému se to jistě někdy stalo. Termín výplaty je ještě relativně daleko, ale peněženka zeje prázdnotou a účet v bance se horko těžko drží v černých číslech. V takových případech je nutné rychlé řešení, zvláště pokud nemáte žádné úspory – a polovina tuzemských domácností nic takového nezná. Půjčky před výplatou jsou proto ideální náplastí na finanční problémy v rodině, dílem samozřejmě i proto, že jejich sjednání a zaslání peněz na účet je často otázkou jen několika minut.

Nejde samozřejmě o nic složitého

Elektronika je stále dokonalejší, všechno vyřizujeme po internetu, náš život se zkrátka odehrává hlavně na síti. I proto jsou půjčky před výplatou stále populárnější. Půjčit si bez rizika, velice rychle, navíc se slibným úrokem, takové výhody přilákají nejednoho nového klienta. Číslem jedna je tu hlavně rychlost. Právě proto, že je podmínek skutečně minimum a celková administrativa se smrskne maximálně na jeden list velikosti A4, může být doba vyřízení skutečně bezkonkurenční.

Výhodou je samozřejmě i vysoká diskrétnost. Poskytovatele nezajímá, proč si půjčujete nebo kam hodláte investovat peníze. Důležité je to hlavně na venkově či v prostředí maloměsta, kde se informace rychle roznesou. Kdo by chtěl být v očích druhých označen za dlužníka? A není snad v každém případě lepší, když se ty opravdu důvěrné informace nedostanou takzvaně přes práh?

Dát důvěru prověřené společnosti poskytující půjčky, to je navíc nulové riziko zklamání. Transparentní podmínky, které se nikdy nebudou měnit, krátká smlouva, ve které není žádná právní klička ani jiný problém. Navíc se můžete spolehnout na to, že procento schválení žádostí je poměrně vysoké. Pokud tedy vzácně neuspějete u jedné společnosti, můžete se obrátit ihned na další – a tam už může být výsledek úplně jiný.

Ideální půjčka před výplatou od COOL CREDIT

Jednoduše a velmi rychle. Přesně to je základní krédo COOL CREDIT, společnosti, která je českou špičkou v oblasti poskytování takzvaných mikroúvěrů. Možnost první půjčky zdarma pro nové klienty, ale také až patnáct tisíc korun během pár minut při opakované žádosti. Rychlý převod peněz, díky němuž nebudete na nic čekat. Prakticky ihned po odeslání žádosti můžete vyrazit k nejbližšímu bankomatu. Než k němu dorazíte, mohou již být peníze na svém místě. Nebankovní cesta je zkrátka cestou bez čekání a velkých administrativních požadavků.

Jednorázová splátka, kterou zaplatíte všechny dlužné prostředky. Žádný splátkový kalendář, který byste museli vést v patrnosti. Požadavků na klienty má COOL CREDIT navíc skutečně jen minimum. Patří sem plnoletost, možnost doložit trvalý příjem, mobilní telefon a bankovní účet. Pokud tyto požadavky splníte, je více než pravděpodobné, že půjčku opravdu dostanete.

Půjčit si můžete už od tisícikoruny, nepotřebujete k tomu samozřejmě hmotnou zástavu ani ručitele. Tím pádem se výrazně zkrátí doba nutná pro vyřízení žádosti, COOL CREDIT si tedy může dovolit jednat opravdu bleskově. Splatit půjčku můžete klidně až za třicet kalendářních dnů, v případě potřeby je možné tuto lhůtu ještě prodloužit. Všechny náležitosti půjčky budete znát předem. V krátké rekapitulaci, ve které uvidíte půjčku, poplatek a celkovou výši splátky, se dozvíte všechno podstatné. Jen tři cifry, žádné nekonečné vypisování úroků a termínů splatnosti. COOL CREDIT nabízí jednoduché řešení pro každého, kdo si chce efektivně a současně levně půjčit peníze.

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

od 1 000 Kč
do 20 000 Kč

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Nejzajímavější čtení z blogu

Zadejte svůj email a každý pátek vám
pošleme vybrané články ze světa financí

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!

Napište své telefonní číslo, zavoláme Vám zpět.
+420 
Zavoláme ihned

Nejnovější

Výhody a nevýhody krátkodobých půjček
3.07.2019
Krátkodobé půjčky
Rychlá půjčka
Půjčka v hotovosti? I ta se dá sehnat
3.07.2019
Hotovostní půjčky
Bojíte se, že nedostanete půjčku? Zjistěte to skrze následující otázky!
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Rychlá půjčka
Jaké půjčky jsou dnes oblíbené?
28.05.2019
Domácí rozpočet
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Jakou půjčku může v ČR dostat cizinec?
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Kde vzít peníze na dovolenou? Zapomeňte na nevýhodné půjčky
24.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Online půjčka
Rychlá půjčka
Proč jsou rychlé online půjčky takovým fenoménem?
24.05.2019
Online půjčka
Rychlá půjčka
Jak získat půjčku do 24 hodin?
24.05.2019
Rychlá půjčka
Rychlá SMS půjčka