×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Jak je to rychlé Časté dotazy Kontakt O nás

Rychlá půjčka do výplaty

Rychlá půjčka do výplaty

Nemůžete se spolehnout na přesný datum výplaty? Čekáte, jestli ze mzdového přijde pokyn k úhradě v polovině měsíce nebo o pár dní dřív? I jemná nepravidelnost může narušit běžný rozpočet. Pokud dostanete výplatu v jednom měsíci o pár dní dřív, v následujícím o pár dní později, dostanete se do týdenního skluzu.

Na účtu má většina klientů nastavené trvalé příkazy k nájmu, hypotéce, službám za telefon, internet. Rodiny platí navíc pravidelné obědy, kroužky, družinu, školné. Je patrné, že týden do výplaty je znát a u běžného nákupu nervózně počítáte s každou položkou navíc.

Snadno se může stát, že vinou náhlých vyšších výdajů se dostanete až k nulovému zůstatku na účtu. Pár dní nebo týden do výplaty nedokážete řešit bez jakékoli hotovosti a navíc se obáváte penále z prodlení u nastavených plateb. Pozdější platby na sebe často vážou nemalé poplatky, penále nebo dokonce vedou k rychlému omezení nebo dokonce pozastavení čerpaných služeb. A samozřejmě k dalším poplatkům pro znovu zprovoznění.

Žádat v bance o půjčku pár dní před výplatou nedává moc velké šance. Dlouhé osobní jednání je spojené s doložením řady dokumentů. Na pobočce strávíte zbytečný čas, musíte zajistit hlídání dětí, uvolnit se z práce, přiděláte si starosti navíc.

Zkuste se obrátit na nás. Rychlá půjčka do výplaty může efektivně zastoupit nepružné služby bank a pomůže vám nepříjemných pár dní překlenout hladce a bez zbytečného zatížení.

V klidu z domova

Cool Credit postavil své služby na jednoduchosti a srozumitelnosti. Veškeré podmínky i postup čerpání našich půjček si můžete v klidu projít na internetu. Uvedené informace se neliší od postupu a podmínek, které vám nabídneme při skutečném jednání. K vaší dispozici je i interaktivní nástroj. Můžete volně měnit požadovanou částku a ihned si ověřit výšku i počet návazných splátek. Snadno tak získáte objektivní přehled o budoucím zatížení vašeho běžného rozpočtu a zvolíte si optimální výšku půjčky bez rizika.

Samotná žádost o půjčku probíhá stejně v klidu a pohodlně. Ve formuláři uvedete pouze nezbytné základní údaje. Autorizační sms uvede proces do chodu. Schvalovací systémy dokážou vyhodnotit vaši žádost v pár minutách a následně vás informují o výsledku, ten je ve většině případů kladný. Požadovanou částku ihned po potvrzení smlouvy posíláme na váš účet.

Nemáme v úmyslu obohatit se na vaší nepříjemné situaci. Naopak získáme pro vás čas v klidu uhradit závazky, držet si rozumnou rezervu pro další výdaje a s výplatou v klidu srovnat rozpočet do rovnováhy.

Naše půjčky nejsou zatížené administrativními ani jinými skrytými poplatky. Nebudeme dokonce požadovat ani pokuty nebo penále, pokud se rozhodnete půjčku splatit předčasně. Jsme tu pro vás a to i v případě, že se vaše situace nadále zkomplikuje a nebudete schopni předepsanou splátku uhradit v termínu. Komunikujte s námi, pomůžeme vám a najdeme nové řešení. Oddálíme splatnost nebo nabídneme nový splátkový kalendář.

Bez strašení a pokut

Výhružné upomínky a exekutory můžete nechat bulvárním novinám. Věříme vaší dobré vůli dostát svým závazkům a nebudeme vás obesílat nesmyslnými maily ani dopisy. Ve vašem profilu si kdykoli můžete zkontrolovat stav splacení pohledávky, kdykoli nám můžete zavolat nebo napsat.

Nemusíte se bát vysokých úroků, přestože nebankovní půjčky jsou s nimi spojeny. Nebudeme vás lákat na minimální úrok, poskytujeme půjčky s rychlým a nekomplikovaným vyřízením. Naší hlavní výhodou je okamžitá dispozice částky. I s obyčejnou kalkulačkou si snadno spočítáte, že onen vysoký úrok uplatněný na nízkou půjčku a krátký termín představuje minimální částku. Několik set korun bez problémů vyváží pohodlné jednání, vyřízení rychlé půjčky z domova a flexibilní jednání.

Důležitou výhodou je v naší spolupráci také stálost podmínek. Ve chvíli, kdy potvrdíte smlouvu o půjčce, získáte přesně a srozumitelně popsaný splátkový kalendář. Podmínky čerpání půjčky i splácení zůstávají po celou dobu neměnné. Nebudeme nenápadně navyšovat úrok, ani vám strhávat poplatky nebo účtovat za služby vedení účtu.

Půjčit si peníze není ostuda

Mnoho lidí má zkušenost s půjčením peněz. Nákupy spotřebičů a vybavení na splátky, auto na leasing, hypotéky i krátkodobé půjčky jsou pevně spjaté s moderní dobou. Lidé se naopak rádi pochlubí novými věcmi bez nepříjemného pocitu, že si danou věc pořizují s postupným splácením.

Pokud řešíte opožděnou výplatu nebo se do vašeho běžného rozpočtu dostaly náhlé výdaje, není nedostatečná hotovost ani vaší chybou ani lehkomyslností. Nemusíte se bát ostudy z půjčky. Naopak, půjčkou předejdete zbytečným komplikacím. Zabráníte navýšení o penále z prodlení, vyhnete se upomínkám a ztráty dobré pověsti. Nebojte se na nás kdykoli obrátit. Rádi vám přiblížíme podrobnosti v čerpání půjčky i podmínek smlouvy. Veškeré informace najdete v přehledné formě i na našem webu. Jednáme rychle a zachováme maximální diskrétnost.

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

od 1 000 Kč
do 20 000 Kč

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Nejzajímavější čtení z blogu

Zadejte svůj email a každý pátek vám
pošleme vybrané články ze světa financí

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!

Napište své telefonní číslo, zavoláme Vám zpět.
+420 
Zavoláme ihned

Nejnovější

Výhody a nevýhody krátkodobých půjček
3.07.2019
Krátkodobé půjčky
Rychlá půjčka
Půjčka v hotovosti? I ta se dá sehnat
3.07.2019
Hotovostní půjčky
Bojíte se, že nedostanete půjčku? Zjistěte to skrze následující otázky!
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Rychlá půjčka
Jaké půjčky jsou dnes oblíbené?
28.05.2019
Domácí rozpočet
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Jakou půjčku může v ČR dostat cizinec?
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Kde vzít peníze na dovolenou? Zapomeňte na nevýhodné půjčky
24.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Online půjčka
Rychlá půjčka
Proč jsou rychlé online půjčky takovým fenoménem?
24.05.2019
Online půjčka
Rychlá půjčka
Jak získat půjčku do 24 hodin?
24.05.2019
Rychlá půjčka
Rychlá SMS půjčka