×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Jak je to rychlé Časté dotazy Kontakt O nás

Rychlá půjčka před výplatou

Rychlá půjčka před výplatou

Rychlá půjčka před výplatou

V životě rodiny snad není jediné období, kdy by účet neodčerpávaly výjimečné výdaje. Začátek kalendářního roku předznamenává platby kroužků a kurzů na druhé pololetí, závěr roku tábory a školy v přírodě. Po dovolených přichází nový školní rok a s tím i účty za učebnice, pomůcky a vybavení, které uzavřou hektické Vánoce. Účet pravidelně rozdělujete mezi platby nájmu, elektřiny, služeb. Přidávají se složenky za telefon, internet, náklady na dopravu do práce. Finanční poradci doporučují držet si rezervu ve výši několika měsíčních platů, ale na kolik je toto doporučení možné realizovat?

Zdánlivě obyčejná nehoda, rozbitý spotřebič, havarované auto, nečekaně vysoké vyúčtování za služby promění poslední dny před výplatou ve velmi nepříjemné období. Důvody, které vás přivedly k vyčerpanému rozpočtu, nejsou důležité. A není na místě ani vyčítat si špatné hospodaření. Rozdíl několika málo dní ve zpožděné výplatě může vážně ohrozit jakoukoli rodinu.

Jistě není na místě ani hrát mrtvého brouka a čekat, až se situace vyřeší sama. Nevyřeší. Peníze za nenadálé výdaje je třeba sehnat, už jen proto, že zpožděné platby můžou vážně ohrozit využívání služeb, sníží váš kredit i důvěryhodnost. V nepříznivé chvíli není ideálním řešením obrátit se na nejbližší rodinu. Finanční závazek může vážně ohrozit křehké vztahy a budou cestou z louže do bláta. V tomto případě nejsou šťastným řešením ani bankovní půjčky. Jednání vyžaduje doložení řady dokumentů a potvrzení, osobní přítomnost a delší termín na vyřízení žádosti. Chybějící dny potřebujete překlenout efektivněji než čekáním v bance.

Cool Credit zde nabízí optimální řešení rychlé a dostupné půjčky. Na rozdíl od bank může nabídnout pohotové jednání a na rozdíl od rodiny příjemnou anonymitu. Není třeba vysvětlovat důvody ani dokládat výšku příjmu. Cool credit nabízí vhodné řešení doslova pro každého! Dokáže dobře postaveným produktem překlenout vyhrocené období, bez problémů a další zátěže vyrovnat nutné účty a v následujícím období opět stabilizovat domácí rozpočet.

Žádné papírování ani čekání

Rychlá půjčka před výplatou je přímo navržena jako rychlé a efektivní řešení. Dáme vám k dispozici potřebnou částku bez složitých žádostí, obíhání potvrzení nebo jiných zdržování. Podmínky poskytnutí půjčky i samotné vyřízení zvládnete doma od počítače. Praktická kalkulačka vám zobrazí všechny varianty, o kterých uvažujete. Nechá vás variabilně měnit výšku půjčky v závislosti na výšce splátek i jejich termínech. Získáte okamžitou a přesnou představu o budoucím zatížení rozpočtu. Bez riskování vyhodnotíte, do jaké míry vás půjčka zatíží a jak vysokou částku si bez problémů můžete dovolit půjčit.

Přesná a jednoduchá pravidla neskrývají poplatky navíc, nemění úrokovou sazbu ani nepokutují za předčasné splacení. Při vyplnění žádosti stačí zadat běžné údaje, které následně automatizovaný systém vyhodnotí. Během pár minut jsme schopni vám potvrdit informace o schválení. Stejně rychle pak spouštíme převod částky na váš účet.

Pevně daná a srozumitelná pravidla

Přesně definovaný splátkový kalendář získáte ve chvíli potvrzení spolupráce a veškeré podmínky zůstávají po celou dobu splácení neměnné. Navíc pro vás vytvoříme soukromý profil, kde si můžete kdykoli ověřit stav splácení nebo další termín. Vždy vám budeme k dispozici a vyjdeme vám vstříc i ve chvílích možné komplikace. Pokud váš rozpočet zatíží další nutné výdaje nebo se prodlouží výplatní termín, dejte nám vědět, komunikujte s námi a nebojte se. Pokusíme se najít vhodné řešení, nabídneme oddálení předmětné splátky nebo navrhneme nový splátkový kalendář. Ochotně přistoupíme i na změny opačného rázu. Netrváme na dodržení doby splácení. Pokud budete schopni splatit celou půjčku dříve, není důvodem vám vypisovat penále za předčasné vyrovnání. Sdílíme společný zájem, splnit závazek. Nebudeme vás strašit neprůhledným jednáním, složitými výrazy ani komplikovanou administrativou.

Bez zbytečných obav

Nebankovní půjčky jsou zatížené vyšší úrokovou sazbou. Samozřejmě, pracujeme s vyšším rizikem, ale také nabízíme větší flexibilitu a dostupnost. V rámci krátkodobého splácení a nízkých částek, které těmito produkty poskytujeme, se vysoký úrok dá převést na poplatek ve výši několika set korun. Vyšším úrokem získáváte rychlost našich služeb. Jsme tady pro vás kdykoli.

Jak už jsme nastínili v úvodu, ideální je držet si dostatečnou finanční rezervu a dobře plánovat budoucí výdaje. Z denní praxe si však uvědomujeme, jak i obyčejná nehoda dokáže zatřást se stabilní rozvahou a narušit veškeré plány. Naše klienty nesoudíme ani nepoučujeme. Snažíme se věcně a rychle nabídnout finanční pomoc. Věříme vašemu zdravému úsudku i rozhodnutí čestně a včas splatit veškeré potřebné závazky. Rádi bychom varovali před neuváženými kroky. Půjčce by vždy měla předcházet pečlivá úvaha. Dostupnost našich služeb může svádět. Půjčka je však vždy závažným krokem, který by měl řešit důležité pohledávky. Luxusní dárky, drahé dovolené nebo nadstandardní vybavení nespadá do kategorie, pro kterou jsou dostupné půjčky určené. Mají svůj čas ve chvíli, kdy můžete disponovat dostatečnou hotovostí a z historie s sebou nenesete žádné nesplacené závazky.

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

od 1 000 Kč
do 20 000 Kč

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Nejzajímavější čtení z blogu

Zadejte svůj email a každý pátek vám
pošleme vybrané články ze světa financí

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!

Napište své telefonní číslo, zavoláme Vám zpět.
+420 
Zavoláme ihned

Nejnovější

Výhody a nevýhody krátkodobých půjček
3.07.2019
Krátkodobé půjčky
Rychlá půjčka
Půjčka v hotovosti? I ta se dá sehnat
3.07.2019
Hotovostní půjčky
Bojíte se, že nedostanete půjčku? Zjistěte to skrze následující otázky!
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Rychlá půjčka
Jaké půjčky jsou dnes oblíbené?
28.05.2019
Domácí rozpočet
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Jakou půjčku může v ČR dostat cizinec?
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Kde vzít peníze na dovolenou? Zapomeňte na nevýhodné půjčky
24.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Online půjčka
Rychlá půjčka
Proč jsou rychlé online půjčky takovým fenoménem?
24.05.2019
Online půjčka
Rychlá půjčka
Jak získat půjčku do 24 hodin?
24.05.2019
Rychlá půjčka
Rychlá SMS půjčka