×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Jak je to rychlé Časté dotazy Kontakt O nás

Jak získat půjčku do 24 hodin?

Jak získat půjčku do 24 hodin?

Do nepříjemné situace vás snadno přivede zpožděná výplata, nehoda, zapomenutá složenka nebo rozbitý spotřebič. Příklady si jistě umí každý představit bez problémů. Nefunkční vůz výrazně zkomplikuje denní dojíždění do práce a do školy a obecně logistiku celé rodiny. Bez velkých spotřebičů prudce klesne komfort bydlení a péči o domácnost budete muset věnovat mnohonásobně delší čas. Někdy nezbude než se s dočasným nepohodlím smířit, anebo vyjednat o pár dní odklad úhrady. V případě vyúčtování za služby nebo nájem bydlení a energie se však přílišné otálení nevyplatí. K původní částce rychle naskakuje penále a riskujete nejen ztrátu kreditu, ale i omezení čerpání v dalším období.

Už nemusíte do banky

Bankovní půjčky jistě nabízí výhodné podmínky i nízké úroky, samotný proces zažádání o půjčku však sestává z poměrně složité administrativy. Banky navíc vymezují přísné podmínky, které je nutné splnit. V případě, kdy máte minimální fond času a potřebujete peníze obratem, je však připraveno i další řešení. Cool credit, jako poskytovatel nebankovních půjček, nabízí služby, které nejen přinesou kýžený výsledek s vysokou jistotou úspěchu, ale navíc vás zbaví složitého shánění dokumentů a docházení na osobní jednání.

Cool Credit nabízí pružnější a jednodušší způsob. O krátkodobou půjčku můžete zažádat prostřednictvím internetového formuláře. K jeho vyplnění vám postačí základní údaje, v mnoha produktech není nutné doložit výšku příjmů ani konečný výsledek řízení nezastaví vyžadována kontrola registru dlužníků.

SMS zpráva autorizuje vzájemnou spolupráci, pouhých pár minut po odeslání žádosti vyhodnotí automatické systémy zadané údaje a zpětně potvrdí výsledek. A ten je v naprosté většině kladný. Okamžitě po schválení podmínek půjčky dochází k převodu žádané částky na účet.

Hledejte řešení bez zbytečných komplikací

Rozvaze o výši půjčky může pomoci praktická interaktivní kalkulačka. Proměnou cílové částky získáte ihned reálná čísla, počet splátek i jejich výši. Objektivně se můžete rozhodnout, na kolik budoucí splácení zatíží váš rozpočet, minimalizujete riziko neschopnosti splácet a neohrozíte běžné fungování rodiny.

Cool Credit představuje veškeré podmínky k získání i čerpání nebankovní půjčky na webu. Kdykoli si můžete v klidu projít možnosti, které se nabízí. Jasně definovaná jsou pravidla pro splácení i pro výjimečné případy.

Pokud se vaše situace vyvine příznivým směrem, můžete půjčku splatit předčasně, aniž byste náklady zbytečně navýšili o penále za předčasné splacení. Cool Credit je neúčtuje, stejně tak neúčtuje žádné skryté poplatky, poplatky za vyřízení půjčky nebo její vedení. V opačném případě, kdy se vaše situace komplikuje dalšími výdaji nebo menším příjmem, se vždy snaží najít vstřícné řešení. Pokud si budete jisti, že předepsanou splátku nemůžete uhradit včas, stačí komunikovat. Cool credit se vždy snaží pomoci odložením splátky nebo nabídne nový splátkový kalendář. Získat rychlou půjčku do 24 hodin je reálně možné a nepředstavuje zvýšené riziko ani nepohodlí.

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

od 1 000 Kč
do 20 000 Kč

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Nejzajímavější čtení z blogu

Zadejte svůj email a každý pátek vám
pošleme vybrané články ze světa financí

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!

Napište své telefonní číslo, zavoláme Vám zpět.
+420 
Zavoláme ihned

Nejnovější

Výhody a nevýhody krátkodobých půjček
3.07.2019
Krátkodobé půjčky
Rychlá půjčka
Půjčka v hotovosti? I ta se dá sehnat
3.07.2019
Hotovostní půjčky
Bojíte se, že nedostanete půjčku? Zjistěte to skrze následující otázky!
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Rychlá půjčka
Jaké půjčky jsou dnes oblíbené?
28.05.2019
Domácí rozpočet
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Jakou půjčku může v ČR dostat cizinec?
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Kde vzít peníze na dovolenou? Zapomeňte na nevýhodné půjčky
24.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Online půjčka
Rychlá půjčka
Proč jsou rychlé online půjčky takovým fenoménem?
24.05.2019
Online půjčka
Rychlá půjčka
Jak získat půjčku do 24 hodin?
24.05.2019
Rychlá půjčka
Rychlá SMS půjčka